Svetainės naudojimo taisyklės

Šios naudojimosi svetaine taisyklės yra taikomos visiems asmenims, kurie naudojasi žemiau nurodyta internetine svetaine. Pradėdami naudotis žemiau nurodyta svetaine, Jūs įsipareigojate laikytis šių taisyklių reikalavimų.

Bendrosios nuostatos

 • Interneto svetainė (toliau – Svetainė), viešai prieinama adresu www.coveris.lt, nuosavybės teise priklauso ir yra kontroliuojama MB IMP Projektai, įmonės kodas: 306703186, buveinės adresas: Chemijos g. 27C-62, LT-51332 Kaunas.
 • Visi šios Svetainės lankytojai (toliau – Vartotojai) turi laikytis šių Svetainės naudojimo taisyklių (toliau – Taisyklės). Įeidami į šią Svetainę, Vartotojai patvirtina, kad besąlygiškai sutinka su šiomis Taisyklėmis ir įsipareigoja jų laikytis, apsilankę ir (ar) besinaudojantys Svetainės visomis ir (ar) bet kuria joje teikiamų paslaugų, įskaitant ir Vartotojus, neatlikusius registracijos procedūros.
 • Šiose Taisyklėse vartojama sąvoka „Naudojimasis Svetaine“ yra suprantama ir aiškinama plečiamai: kaip bet kokių veiksmų atlikimas Vartotojui prisijungus prie Svetainės elektroninių ryšių tinklais.
 • Svetainės administratorius pasilieka teisę keisti, koreguoti, papildyti ar pašalinti šias Taisykles, tačiau įsipareigoja publikuoti informaciją apie pakeitimus. Jei ir toliau naudositės šia interneto svetaine, tai reikš, jog sutinkate su pakeitimais.

 

Privatumas

 • Bet kokia asmeninė informacija, pateikta naudojantis šia interneto svetaine, yra tvarkoma atsižvelgiant į šios svetainės Privatumo politiką. Su Privatumo politika galite susipažinti paspaudę šią nuorodą.

 

Paslaugos, prieinamos www.coveris.lt svetainėje

 • Interneto svetainė www.coveris.lt suteikia vartotojams šias galimybes:
  • Kurti individualius telefonų dėkliukų dizainus, kuriuos paskui vartotojui suteikiama galimybė įsigyti.
  • Peržiūrėti svetainėje publikuojamas prekes.
  • Pirkti svetainėje publikuojamas prekes.
  • Registruotis gauti svetainės teikiamus naujienlaiškius.
  • Registruotis svetainėje, kad tapti registruotu vartotoju.

 

Internetinės svetainės www.coveris.lt vartotojo registracija, įsipareigojimai bei teisės

 • Kad taptumėte registruotu www.coveris.lt vartotoju, reikia užpildyti registracijos anketą.
 • Visi registruoti www.coveris.lt vartotojų asmeniniai duomenys yra apsaugoti pagal LR įstatymus.
 • Atlikdamas Registraciją Vartotojas įsipareigoja pateikti tik teisingus ir išsamius Prisijungimo duomenis. Vartotojui draudžiama atlikti Registraciją naudojantis svetimais duomenimis. www.coveris.lt internetinės svetainės administratoriai turi teisę savo nuožiūra spręsti apie Vartotojo pateiktų Prisijungimo duomenų teisingumą, išsamumą ir tikslumą. Vartotojui pateikus neteisingus, neišsamius ar netikslius duomenis www.coveris.lt interneto svetainės administratoriai turi teisę nedelsiant ir nepranešus Vartotojui, neregistruoti Vartotojo, pašalinti Vartotoją iš užsiregistravusių asmenų sąrašo.
 • Vartotojas, užbaigęs naudojimosi Svetaine sesiją, turi pasitikrinti ar atsijungė nuo savo vartotojo paskyros. Interneto svetainės www.coveris.lt administratoriai neatsako už jokius nuostolius ar išlaidas, kurios iškilo dėl tokio vartotojo elgesio, kuris neatitinka svetainės naudojimosi taisyklių.
  Jei vartotojas pamiršo savo slaptažodį, svetainės autorizavimo lange reikia nusiųsti pranešimą www.coveris.lt interneto svetainės administratoriams dėl slaptažodžio atnaujinimo, paspaudus nuorodą „Pamiršote slaptažodį?”. Naujas slaptažodis bus išsiųstas vartotojo registracijos anketoje nurodytu el. pašto adresu.
 • Jei vartotojas nesutinka su www.coveris.lt interneto svetainės naudojimosi taisyklėmis ir daugiau nepageidauja naudotis www.cooveris.lt teikiamomis paslaugomis, jis gali atsisakyti vartotojo registracijos išsiuntus atitinkamą pareiškimą www.coveris.lt interneto svetainės administratoriams el. pašto adresu info@coveris.lt arba išsiuntus pareikalavimą www.coveris.lt interneto svetainės skyriuje „Kontaktai“. Gavus atitinkamą pareikalavimą apie vartotojo registracijos panaikinimą, visi asmeniniai vartotojo duomenys per vieną darbo dieną bus ištrinti.
 • www.coveris.lt interneto svetainės administratoriai turi teisę panaikinti vartotojo registraciją, jei vartotojas nenurodė pilnos ar tikslios registracijos anketoje reikalaujamos informacijos. Šiuo atveju, prieš panaikinant vartotojo registraciją, jam išsiunčiamas perspėjimas el. pašto adresu, informuojant apie iškilusią problemą ir pateikiant siūlymus problemos sprendimui. Jei vartotojas į gautą el. paštu laišką neatsako per dvi darbo dienas, vartotojo registracija ir visi asmeniniai vartotojo duomenys bus panaikinti. Panaikinus duomenis, vartotojas, nurodęs pilną ir tikslią registracijos anketoje reikalaujamą informaciją, gali užsiregistruoti pakartotinai.
 • www.coveris.lt interneto svetainės administratoriai turi teisę panaikinti vartotojo registraciją be vartotojo sutikimo, jei vartotojas nesilaiko ar pažeidžia www.coveris.lt interneto svetainės naudojimosi taisykles. Šiuo atveju visi asmeniniai vartotojo duomenys bus panaikinti.

 

Autorinės teisės ir šalutinės teisės

 • Visos intelektinės nuosavybės teisės susijusios su www.coveris.lt interneto svetainė priklauso tik įmonei MB IMP Projektai, įmonės kodas: 306703186. Šių teisių pažeidimo atveju kaltas asmuo bus patrauktas atsakomybėn pagal LR norminių aktų reikalavimus bei privalės padengti visus nuostolius, kuriuos dėl tokios veikos patyrė svetainės valdytojas.
 • www.coveris.lt interneto svetainėje patalpinti intelektinės nuosavybės objektai yra apsaugoti pagal Autorinių teisių įstatymą. Bet koks www.coveris.lt interneto svetainėje patalpintos intelektinės nuosavybės objekto panaudojimas leidžiamas tik gavus raštišką www.coveris.lt interneto svetainės administratorių leidimą bei laikantis šių naudojimosi taisyklių.
 • Griežtai draudžiama www.coveris.lt interneto svetainėje paskelbtą informaciją be www.coveris.lt interneto svetainės administratorių sutikimo atgaminti ir padaryti viešai prieinama kitose interneto svetainėse ar tradicinėse žiniasklaidos priemonėse arba bet kuriuo kitu belaidžiu būdu bet kokiu kitu ženklų, garsų ir vaizdų siuntimo prietaisu, platinti parduodant, nuomojant, teikiant panaudai ar kitaip perduodant nuosavybėn arba valdyti, taip pat importuojant, eksportuojant, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti www.coveris.lt kaip šaltinį.

 

Kitos sąlygos

 • Ši interneto svetainė remdamasi Privatumo politika, fiksuoja vartotojo interneto svetainėje vykdytą veiklą.
 • Visi ginčai, iškilę tarp www.coveris.lt interneto svetainės vartotojų dėl šių taisyklių laikymosi, sprendžiami derybų keliu. Atvejais, jei ginčo nepavyktų išspręsti derybų keliu, jie bus sprendžiami pagal LR galiojančius norminius aktus, LR norminiuose aktuose numatyta tvarką.
 • www.coveris.lt interneto svetainės administratoriai neatsako už savo interneto svetainėje pateiktą turinį šiais atvejais:
  • Kai ją pateikia svetainės vartotojas (už vartotojų atsiliepimus, komentarus, kitą vartotojo pateiktą informaciją).
  • Už kitų interneto svetainių, kurių nuorodos yra www.coveris.lt interneto svetainėje, turinį.


Atnaujinta 2024.04.01