Apie mus

Savo kasdienybėje stengiamės žiūrėti į viską šiek tiek kitu kampu. Telefonų priedai, tokie kaip telefonų dėklai – nėra išimtis. Kiekvienas iš mūsų tokį turime, tačiau jie juk nieko bendro su mūsų asmenybe ir charakteriu neturi, tai yra tiesiog telefonų dėklai.Todėl mes čia ir esame, mūsų tikslas yra, kad nuo šiol telefonų dėklai atspindėtų asmenybę, charakterį, skonį – tai yra jus! Išskirtų jus iš visų tų, kuriems telefonų dėklai yra tiesiog telefonų dėkliukai.Greitis, kokybė, lankstumas, dizainas ir, žinoma, JŪS – tai pagrindinės mūsų temos, kurias aptarinėjame kiekvieną dieną, kad dėklai telefonams nebebūtų telefonų priedai, o būtų jūsų nuotaikos, emocijos bei gero skonio atspindys.

  • Kas mes?

    Esame komanda, kuriai rūpi kliento norai, kokybė, išskirtinumas ir greitas klientų aptarnavimas.

  • Kaip viskas prasidėjo?

    2018 m. pradėję kurti žmonių išskirtinumą „Etsy“ platformoje ir orientavomės į užsienio rinkas, augome ir plėtėmės į įvairias platformas. 2019 m. nusprendėme žengti ir į gimtąjį kraštą. Toliau augame ir šiandien.

  • Kodėl mes?

    Gebame pasiūlyti greitą, išskirtinį sprendimą, kurį turės ribotas skaičius žmonių arba tik asmeniškai jūs. Neaplenkdami ir verslo atstovų, gebame pasiūlyti jiems papildomą matomumą ir teikti gerą verslo dovaną.

Išskirtiniai telefonų dėklai verslui

Išskirtiniai telefonų gali tapti ir jūsų papildomu rinkodaros įrankiu. Telefonas keliauja visur su sąvininku – o kartu ir jūsų prekinis ženklas ant dėklo.

Teirautis