Kas mes?

Esame komanda, kuriai rūpi kliento norai, kokybė, išskirtinumas ir greitas klientų aptarnavimas. 

kaip viskas prasidėjo?

2018 metais pradėję kurti žmonių išskirtinumą „Etsy“ platformoje ir orientavomės į užsienio rinkas, šiemet nusprendėme žengti ir į gimtąjį kraštą.

Kodėl mus renkasi?

Gebame pasiūlyti greitą, išskirtinį sprendimą kurį turės ribotas skaičius žmonių arba tik asmeniškai jūs.

Žvilgsnis iš kito kampo

Savo kasdienybėje stengiamės žiūrėti į viską šiek tiek kitu kampu. Telefonų priedai tokie kaip telefonų dėklai - nėra išimtis. Kiekvienas iš mūsų tokį turime, tačiau jie juk nieko bendro su mūsų asmenybe ir charakteriu neturi, tai yra tiesiog telefonų dėklai.

Todėl mes čia ir esame, mūsų tikslas yra, kad nuo šiol telefonų dėklai atspindėtų asmenybę, charakterį, skonį - tai yra jus! Išskirtų jus iš visų tų kuriems telefonų dėklai yra tiesiog telefonų dėkliukai.

Greitis, kokybė, lankstumas, dizainas, „jūs" - tai pagrindinės mūsų temos kurias aptarinėjame kiekvieną dieną, kad dėklai telefonams nebebūtų telefonų priedai, o būtų jūsų nuotaikos, emocijos atspindys.

kitas kampas_coveris.lt

Kaip pas mus gimsta telefonų dėklai

Telefonų dėklai nėra mūsų rankomis ar kitais mechanizmais gaminami iš pagrindų kaip kartais pastebime jog žmonės galvoja. Norime plačiau apie tai papasakoti, nes esame atviri prieš jus.

Visi telefonų dėklai kuriuos mes perkame jau yra paruošti personalizacijai, jie būna tokie kokius jūs juos ir gaunate, tik nugarėlė būna balta (žr. nuotraukas žemiau).

Išsirinkus dizainą - jis būna perkeliamas specialaus spausdintuvo pagalba ant specialaus lapo. Tuomet lapas tvirtinamas prie dėkliuko, o į dėkliuką telefono dydžio formelė. Ji su dėkliuku dedami į spec šildytuvą, kuriame toliau telefono dėkliukas šyla. Po kelių minučių dėklas yra iššimamas, nuimama formelė ir laukiama kol atvės. Formelė naudojama tam, kad dėklas nebūtų deformuotas. Kai dėklas atvėsta būna supakuojamas ir siunčiamas jums! Taip pas mus gimta telefonų dėklai.

Scroll to Top